שדרוג עיצוב דירה מקבלן איך עושים את זה נכון?

December 29 2022doritr

אם רכשתם דירה חדשה מקבלן, אין דבר מרגש מזה. יחד עם זאת אתם בוודאי יודעים כי בכדי שהדירה תראה בדיוק כפי שאתם חולמים ומצפים וכן, אתם בוודאי יודעים שאם אתם רוצים שהדירה תתאים לצרכים שלכם בצורה מדויקת, הרי שאין ספק שחשוב מאוד שתבחרו מעצבת פנים מומלצת ומקצועית אשר תסייע לכם לתכנן את כל השינויים שאתם רוצים לבצע בדירה ותסייע לכם להגיש את השינויים לקבלן ולוודא כי אותם השינויים אכן יתרחשו בפועל.

למה חשוב לעצב דירת קבלן?

לא מעט אנשים אינם יודעים כי במסגרת דירת מקבלן מקבלים עיצוב מאוד מינימלי לדירה, כאשר כל עיצובי הדירות בבניין שהקבלן בונה יהיו לרוב זהות הן מבחינת תכנון החלל הפנימי והן מבחינות נוספות. חשוב מאוד שכל אדם שרוכש דירה מקבלן ידע כבר מההתחלה שהוא יכול לבצע שינויים שונים ולשדרג את הדירה שהוא רכש. כמובן שיש צורך לבחור במעצבת פנים אשר תסייע לו להגדיר את הצרכים שלו ואת הרצון שלו בכל הנוגע לעיצוב הדירה שלו בצורה הטובה ביותר ולתכנן תוכנית עיצוב שעונה במדויק על הצרכים הללו ועל הרצון שלו. את התוכנית יש להגיש למתאם השינויים של הקבלן עוד לפני שהוא מתחיל בעבודות הנוגעות לעיצוב הדירה וזאת בכדי שהדירה תותאם לתוכנית בצורה המדויקת ביותר.

מה חשוב לדעת על שדרוג דירה מקבלן?

חשוב מאוד להבין כי דירות קבלן מעוצבות באופן די בסיסי ועל כן כדאי מאוד להגיש תוכנית שינויים בעיצוב בזמן וכן להבין כמה זה יעלה לכם. הקבלן מציע לכם זמן מצומצם לצורך הגשת השינויים. לא פעם קבלנים משאירים לבעלי הדירה פרק זמן של שבועיים בלבד לקבל את ההחלטות הנוגעות לדירה. הזמן הקצר המדובר לא מאפשר לתת דין וחשבון לעצמכם ולבחירות שלכם.  חשוב מאוד שמעצבת פנים מקצועית תהיה מעורבת בתהליך, תסייע לכם לבנות את תוכנית העיצוב כמה שיותר מהר ותהווה את החוט המקשר בין כל הגורמים. חשוב לערב את מעצבת הפנים כמה שיותר מהר וזאת בכדי ליצור את השינויים הנדרשים לכם הן בכל הנוגע לשינויים בחשמל, בשינויי קירות, בעבודות גמר של הדירה, בחלוקת המרחב על פי הצרכים שלכם ועוד.
לא מעט אנשים בוחרים עיצוב סלון מטבח ופינת אוכל בחלל אחד בדירת קבלן וחשוב להבין כיצד עושים זאת בצורה נכונה, בין אם מדובר על בחירת צבע לחללים השונים, בין אם מדובר על שילוב של קירות גבס בחלל, בין אם מדובר על הוספת נגרות בהתאמה אישית לחללים השונים בבית לרבות חדר ארונות למטבח, הוספה של ויטרינות, עבודות אלומיניום ועוד.

בסופו של דבר, חשוב ביותר לבחור מעצבת פנים שיודעת כיצד לבצע את העבודה ברמה הגבוהה ביותר ועל כן, אל תבחרו מעצבת פנים טרם תבדקו שהיא מנוסה ומקצועית בתחום עיצוב דירות קבלן וכן יש לה המלצות רבות מלקוחות מרוצים.

Share:

babybell

הישארו מעודכנים